Відсутність мотивації, незадоволення професією, стреси та фізичне виснаження на роботі – все це свідчить про емоційне вигорання. На цю тему багато говорять, та молодь часто не вважає його серйозною проблемою. Та вигорання впливає не лише на ефективність роботи, а й на здоров’я.

Як розпізнати та подолати емоційне вигорання – дізнайся на онлайн-семінар від Career Hub та програми “Мріємо та діємо”.

Коли: 8 липня 2021 року, 16:00 – 18:30

Де: онлайн (ZOOM)

Спікери:

  • Вікторія Данилевська, бізнес-тренерка і методологиня Освітнього Хабу та Української школи урядування; практикуюча експертка-профайлерка та консультантка керівників провідних українських і міжнародних компаній.
  • Сергій Зуєв, коуч, автор тренінгових курсів для волонтерів та педагогів, засновник та керівник ГО «Всеукраїнська організація «КЛАС».

На тренінгу ти дізнаєшся, як:

  • що таке емоційне вигорання та як його розпізнати
  • що спричиняє вигорання на роботі
  • що робити, аби уникнути вигорання або подолати його
  • як розвивати свої навички разом з Career Hub та «Мріємо та діємо».

Як взяти участь: Участь безкоштовна за умови реєстрації

Зареєструйся та отримай підтвердження участі в тренінгу. Кількість місць обмежена. 

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Мотиваційний інтерактивний онлайн-урок «ТВОЯ СУПЕРПРОФЕСІЯ»